"Реал" забирає у "Барселони" титул чемпіона Іспанії, в цирковому стилі обігравши "Вільярреал"

16 липня 2020, 23:47
"Барселона" поступилася вдома "Осасуні" і склала повноваження після двох років царювання

/ Фото: Reuters

У четвер близько півночі в Іспанії визначився переможець Ла Ліги сезону 2019/2020. У 37-му турі мадридський "Реал" не без проблем здолав на стадіоні Альфредо ді Стефано "Вільярреал" і достроково став чемпіоном. До речі, "Реал" заборонив своїм фанатам святкувати чемпіонство на вулицях.

Перед передостаннім туром підопічні Зінедіна Зідана випереджали "Барселону" на чотири очки. Тож домашня перемога забезпечувала їм золоті медалі. Господарі зі своєю місією впоралися. Французький форвард Карім Бензема у першому таймі забив на 29-й хвилині (на фото), а в другому – на 77-й, реалізувавши пенальті за порушення правил проти Серхіо Рамоса на вході в штрафний майданчик.

Кумедно, що спочатку захисник і нападник вирішили розіграти 11-метровий штрафний! Рамос зробив слабку передачу, а Бензема забив м'яч у сітку. Однак рефері визначив, що Карім забіг раніше удару в штрафний, тому взяття воріт відмінив. Перебивати взявся вже сам француз, його удар був точним – 2:0.

Проте в кінцівці гості один гол красивим ударом головою відіграли, відзначився Іборра – 2:1. "Вільярреал" міг навіть зрівняти рахунок, але не пощастило. В цей же час "Барселона" примудрилася програти вдома "Осасуні" (1:2) і перед останнім туром відстала від "королів" вже на сім очок.

Це всього лише третій титул мадридського клубу за останні 12 років. Перед цим "вершкові" були чемпіонами в 2012 та 2017 роках. За цей строк "Барса" вісім разів брала "золото", ще одне чемпіонство – у "Атлетіко". У "Реала" стало 34 титули чемпіона, у каталонців – 26.