"Реал" виступив проти створення футбольної Суперліги

14 липня 2019, 15:56
Мадридці не хочуть знижувати рівень національного чемпіонату

/ Фото: AFP

Мадридський "Реал" не збирається підтримувати ідею організації так званої Суперліги, в якій повинні будуть виступати виключно гранди європейського футболу і команди з багатою європейською історією. Замість цього проекту мадридці позитивно дивляться на проведення клубного чемпіонату світу ФІФА, повідомляє AS.

За задумом ФІФА, клубний чемпіонат світу буде проходити за форматом з 24 командами, розбитими на вісім груп. У чвертьфінал турніру пройдуть переможці своїх груп. Перший такий турнір планується провести між 17 червня і 4 липня 2021 року.

Нинішній клубний чемпіонат світу до свого реформування двічі пройде в Катарі – в грудні 2019 і 2020 років.

Нагадаємо, ECA (Асоціація європейських клубів) виступає за докорінне перетворення Ліги чемпіонів. Турнір може стати практично закритим. Передбачається, що більш дрібним клубам відмовлять у доступі до європейських змагань вищого рівня, в той час як багаті клуби віддаватимуть пріоритет ЛЧ, переводячи національні ліги в змагання другого ешелону.

Раніше головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола виступив проти можливих змін у форматі Ліги чемпіонів. "Якщо це трапиться, ми вб'ємо внутрішні чемпіонати. Якщо "Реал" і "Барселона" підуть і не будуть грати з "Еспаньолом", хто буде стежити за чемпіонатом? Іспанська ліга помре", – заявив Гвардіола.

Нагадаємо, фінальний матч турніру між "Ліверпулем" і "Тоттенхемом" завершився перемогою ліверпульського клубу з рахунком – 2: 0. "Ліверпуль" вшосте став переможцем турніру. Рахунок в матчі на перших хвилинах відкрив Мохамед Салах, який реалізував пенальті, а в кінцівці зустрічі орігамі встановив остаточний рахунок.