"Реал" вийшов до плей-оф Ліги чемпіонів 29-й раз поспіль

10 грудня 2020, 09:45
Підопічні Зінедіна Зідана обійшли "Шахтар" в останньому турі групи В

/ Фото: Reuters

У середу близько півночі завершився груповий етап найпрестижнішого єврокубку. Визначилися всі учасники плей-оф Ліги чемпіонів. В останній момент путівку в матчі на вибування здобув і мадридський "Реал".

Іспанський гранд обіграв німецьку "Боруссію" з Менхенгладбаха з рахунком 2:0, завдяки чому і подолав бар'єр групової стадії. Причому зробив це "королівський" клуб у 29-й раз поспіль! "Реал" брав участь у всіх турнірах Ліги чемпіонів, яка існує з 1992 року, і кожен раз виходив до плей-оф. Зокрема, і тоді, коли проводили два групові етапи.

Героєм же вчорашнього поєдинку в Мадриді став Карім Бензема. Французький форвард оформив дубль уже в першому таймі, забивши на 9-й і 32-й хвилинах. Після цього "Боруссія" сподівалася, що "Шахтар" не зможе обіграти "Інтер", що й трапилося й дозволило Гладбаху вийти до 1/8 фіналу. У плей-оф Ліги чемпіонів чотири німецькі команди вийшли вперше із сезону 2014/2015.

Раніше "Шахтар" розправився з "Реалом" – соцмережі вибухнули мемами.