"Реал" вирвав у "Інтера" першу перемогу в Лізі чемпіонів і наздогнав "Шахтар"

4 листопада 2020, 00:08
Захисник Серхіо Рамос забив свій 100-й гол за мадридський клуб

Інтер vs Реал / Фото: Reuters

У матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів "Реал" приймав міланський "Інтер" і влаштував з італійцями справжню рубку. Фаворити групи після стартових поєдинків йшли в кінці турнірної таблиці і потребували перемоги. У підсумку на полі стадіону "Альфредо ді Стефано" в Мадриді було забито п'ять м'ячів, але останнє слово залишилося за командою Зінедіна Зідана – 3:2.

На 25-й хвилині зустрічі рахунок відкрив нападник "Реала" Карім Бензема. А вісім хвилин потому захисник Серхіо Рамос забив свій 100-й гол за "Реал"! Капітан грає за мадридський клуб вже протягом 15 років.

На 35-й хвилині форвард "Інтера" Лаутаро Мартінес скоротив відставання гостей в рахунку і повернув інтригу. А у другому таймі, на 68-й хвилині, півзахисник міланської команди Іван Перішич навіть відновив рівновагу – 2:2.

Однак крапку в поєдинку поставили мадридці – на 80-й хвилині нападник Родріго знову вивів "Реал" вперед.

Нагадаємо, що в другому матчі групи після казкового старту в Лізі чемпіонів "Шахтар" був рекордно розбитий "Боруссією" з Менхенгладбаха – 0:6.

Після трьох турів "Боруссія" очолила групу В з 5 очками, "Шахтар" другий з 4 балами. У "Реала" тепер теж 4 очки, але "горянки" вище за рахунок перемоги в особистій зустрічі. У "Інтера" залишилося 2 бали. У 4-му турі 25 листопада донеччани поїдуть брати реванш у Менхенгладбах, а віце-чемпіон Італії прийме іспанського гранда.

Дивіться найкращі моменти першого тайму "Реал" – "Інтер"