"Реал" в Чехії відвантажив 5 сухих голів у ворота "Вікторії" в Лізі чемпіонів

8 листопада 2018, 09:13
Відео голів та моментів матчу 4 туру групового етапу Ліги чемпіонів

"Вікторія" - "Реал" - 0:5. Фото AFP

Мадридський " Реал " розгромив на виїзді чеську " Вікторію " в матчі групового етапу Ліги чемпіонів з футболу. Зустріч в групі G , що пройшла в середу в Пльзені , завершилася з рахунком 5 : 0 на користь гостей . У переможців дубль оформив Карім Бензема ( 21 – а і 37 – а хвилини ) , також по м'ячу забили Каземіро ( 23 ) , Гарет Бейл ( 40 ) і Тоні Кроос ( 67 ) .

Огляд матчу "Вікторія" – "Реал" 0:5

Завдяки цій перемозі " Реал " набрав 9 очок . Стільки ж у італійської " Роми " . " Вікторія " з 1 очком в активі займає останню четверту сходинку в квартеті . У ЦСКА 4 очка .

В іншому матчі групи ЦСКА на своєму полі програв "Ромі" з рахунком 1:2Російський клуб з 56 – ї хвилини грав удесятьох – другу жовту картку отримав захисник Хердур Магнуссон

NКомандаГВНПМО
1   РЕАЛ МАДРИД430110-29
2   РОМА430110-49
3   ЦСКА41124-74
4   ВІКТОРІЯ40133-141

У наступному матчі турніру " Реал " 27 листопада зустрінеться з " Ромою " в Римі , а " Вікторія " зіграє в гостях з ЦСКА .

Нагадаємо, що в середу в матчі чемпіонів Англії і України "Манчестер Сіті" з рахунком 6:0 обіграв "Шахтар".Хет – триком у складі переможців відзначився бразилець Жезус , а арбітр матчу Віктор Кашшаї в одному з епізодів помилково призначив пенальті у ворота " гірників " .