"Реал" знищив "Барселону" за сумою двох матчів за Суперкубок Іспанії

17 серпня 2017, 01:54
"Барселона" не продемонструвала характеру в матчі-відповіді за Суперкубок Іспанії

<p>Фото AFP</p>

Після поразки на "Камп Ноу" каталонцям потрібно було забивати як мінімум тричі, тому Мессі і компанія виходили на поле "Сантьяго Бернабеу" з надіями на швидкий гол, який суттєво б полегшив життя команді.

Однак плани "Барселоні", і так ошелешеної втратою Неймара, вже на четвертій хвилині зіпсував Марко Асенсіо – 21-річний півзахисник зважився на дальній удар, піймавши голкіпера синьо-гранатових Марка-Андре тер Штегена.

Мадридці, які грали без свого лідера Кріштіану Роналду, покараного за видалення в попередньому матчі, продовжили гнути свою лінію, і вже штанга прийшла на допомогу німецькому голкіперу після пострілу Лукаса Васкеса. Але ніщо не завадило Каріму Бензема прийняти м'яч в штрафній і пробити з розвороту – 2:0 і жахливі 5:1 за сумою двох зустрічей.

"Барселона" прокинулася тільки після перерви, але після удару Мессі вже Наваса виручила поперечина. Такий початок другого тайму обіцяв цікаві 45 хвилин, але більше щось небезпечне біля воріт "вершкових" гості створити не зуміли.

Зінедін Зідан завоював свій перший Суперкубок Іспанії, додавши його до і так суттєвої колекції трофеїв – чемпіон Іспанії, по дві перемоги в Лізі чемпіонів і Суперкубку УЄФА, а також в клубному чемпіонаті світу. І все це за півтора року в "Реалі"! До слова, він же ризикує заробити 10-матчеву дискваліфікацію за коментар про дискваліфікацію Роналду.

"Реал" – "Барселона" – 2:0 (перший матч 3:1)
Голи: Асенсио (4), Бензема (39)

"Реал": Навас, Варан, Марсело, Карвахаль, Рамос, Кроос (Себальос, 80), Ковачич (Каземіро, 62), Асенсіо (Тео, 75), Модріч, Васкес, Бензема.

"Барселона": тер Штеген, Піке (Нелсон Семеду, 50), Умтіті, Альба (Дінь, 78), Маскерано, Ракітіч, Серджіо Роберто, Андре Гомеш (Жерар Деулофеу, 72), Бускетс, Мессі, Суарес.

Попередження: Суарес (89).