"Реал" здобув вольову перемогу над "Баварією" в півфіналі Ліги чемпіонів

25 квітня 2018, 23:51
На м'яч Кімміха "Королівський клуб" відповів влучними ударами Марсело і Марко Асенсіо, матч у відповідь – через тиждень

"Баварія" - "Реал" - 1:2. фото AFP

У першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів "Реал" обіграв "Баварію". Поєдинок пройшов у середу на "Альянц Арені" в Мюнхені і завершився з рахунком 2:1 на користь команди Зінедіна Зідана, якій по ходу матчу довелося відіграватися. Наш сайт провів текстовий онлайн матчу "Баварія" – "Реал".

Обидві команди грали на атаку і створили велику кількість моментів. Першими м'яч забили господарі: на 28-й хвилині Джошуа Кіммі пройшов по правому флангу і з гострого кута замість навісу пробив в ближній кут – воротар "Реала" Кейлор Навас не зміг врятувати свою команду.

Зусилля гостей в атаці були винагороджені в кінцівці першого тайму, коли після навісу з лівого флангу Кріштіану Роналду не зміг пробити "ножицями" через себе, а Марсело зльоту відправив м'яч точно в кут воріт "Баварії" – 1:1.

У другому таймі набагато більше атакувала "Баварія", проте в одному з епізодів гості змогли зловити мюнхенців на контратаці. Після грубої помилки Рафінья, який віддав передачу на ногу супернику, вихід один на один реалізував Марко Асенсіо – 1:2.

До слова, лідер атак "Реала" Кріштіану Роналду в цьому матчі був практично невидимим. В середині другого тайму він забив гол, проте арбітр взяття воріт скасував – португалець, приймаючи м'яч, зіграв рукою. Більше Роналду нічим не запам'ятався.

Матч у відповідь "Реал" – "Баварія" пройде в Мадриді вже через тиждень – 1 травня.

Фінал Ліги чемпіонів відбудеться 26 травня в Києві. У другому півфіналі зустрічаються "Ліверпуль" і "Рома", в своєму першому поєдинку англійці перемогли з рахунком 5:2 – відео голів.