"Реал" здобув вольову перемогу над "Барселоною" в "Ель Класіко"

25 жовтня 2014, 21:31
Мадридський "Реал" завдав першої поразки "Барселоні" в нинішньому сезоні чемпіонату Іспанії – 3: 1

Зустріч дев'ятого туру Примери , що пройшла в суботу в Мадриді , завершилася з рахунком 3 : 1 на користь команди Карло Анчелотті.

Уже на 4-й хвилині каталонці вийшли вперед після результативного удару Неймара . Мадридці відігралися на 35-й хвилині , Кріштіану Роналду точно пробив з пенальті . Цей гол став першим пропущеним для " Барселони " в нинішньому сезоні Прімери. На 50 -й хвилині захисник " Реала " Пепе точним ударом головою після подачі кутового забив другий м'яч у ворота " синьо – гранатових" . Остаточний рахунок на 61-й хвилині встановив Карім Бензема.

У цьому матчі за " Барселону " дебютував уругвайський нападник Луїс Суарес , який відбув дискваліфікацію за укус захисника збірної Італії Джорджо К'єлліні на чемпіонаті світу в Бразилії . Уругваєць вийшов в стартовому складі і був замінений на 69 -й хвилині .

" Реал " набрав 21 очко і піднявся на друге місце в турнірній таблиці Прімери , відстаючи на один бал від лідируючої " Барселони " .