"Реал" обіграв "Барселону" у Суперкубку: у Роналду гол і червона картка

14 серпня 2017, 01:05
Мадридський клуб зробив хороший заділ перед матчем-відповіддю

Роналду видалили в матчі. фото AFP

У першому матчі за Суперкубок Іспанії "Барселона" на своєму полі програла "Реалу" – 1:3.

Гості вийшли вперед на 50-й хвилині, після того, як Піке зрізав м'яч у власні ворота. На 77-й хвилині каталонці відігралися з сумнівного пенальті. Ліонель Мессі пробив точно з 11 метрів. Але вже через три хвилини, Кріштіану Роналду, що вийшов на заміну, шикарним ударом вивів вперед "Реал". Святкуючи гол, Кріштіану зняв футболку за що отримав жовту картку. І майже в наступній атаці Роналду впав у штрафному. Рефері вирішив, що це симуляція і видалив португальця.

Але навіть вдесятьох "Реал" зумів ще раз забити. На останній хвилині Марко Асенсіо пробив потужно в ближню "дев'ятку".

Матч-відповідь у Мадриді "Реал" і "Барселона" зіграють 17 серпня.

Нагадаємо, що вчора екс-форвард "Барселони" Неймар вдало дебютував за "ПСЖ", забивши гол.