"Реал" і в другому матчі обіграв "ПСЖ" і вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

6 березня 2018, 23:56
Кріштіану Роналду став другим гравцем в історії Ліги чемпіонів, який забив у дев'яти матчах турніру поспіль

Кріштіану Роналду. фото AFP

У вівторок французький "ПСЖ" й іспанський "Реал" в Парижі провели матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Три тижні тому в Мадриді в першому матчі "Реал" обіграв "ПСЖ" з рахунком 3: 1, цього разу команда Зінедіна Зідана виграла 2: 1.

Зустріч у Парижі на "Парк де Пренс" у вівторок завершилася з рахунком 2: 1 на користь гостей. У переможців відзначилися Кріштіану Роналду (51-а хвилина) і Каземіро (80). У складі господарів поля м'яч забив Едінсон Кавані (71). З 66-ї хвилини парижани грали в меншості – другу жовту картку отримав півзахисник Марко Верратті.

Роналду забив свій 12-й гол у рамках нинішнього розіграшу Ліги чемпіонів. При цьому португалець зумів відзначитися у всіх проведених матчах турніру. Французький форвард "Реала" Карім Бензема провів свій 100-й матч у рамках ЛЧ.

Крім того, Роналду став другим гравцем в історії Ліги чемпіонів, який забив у дев'яти матчах турніру поспіль (14 голів). Відзначимо, що рекорд належить Рууду ван Ністелрою, який в 2003 році відзначився в 12 матчах Ліги чемпіонів поспіль, виступаючи за "Манчестер Юнайтед".

У першому матчі 1/8 фіналу, який пройшов у Мадриді 14 лютого, "Реал" здобув перемогу з рахунком 3: 1.