"Реал" і "Барселона" вилетіли з Кубка Іспанії, вперше за 8 років в 1/2 зіграє команда не з Прімери

7 лютого 2020, 00:24
У півфіналі Кубка Іспанії не залишилося жодного ТОП-клубу

Чвертьфінальні матчі Кубка Іспанії завершилися сенсацією – відразу два фаворити турніру припинили боротьбу ще до півфіналу. Мадридський "Реал" на своєму полі поступився "Реал Сосьєдад" з рахунком 3:4, при цьому арбітр скасував ще два взяття воріт після використання Системи відеодопомоги арбітрам (VAR).

"Реал" – "Реал Сосьєдад" – 3:4
Голи: Марсело (59), Родріго (81), Начо (90+3) – Едегор (22), Ісак (54, 56), Марино (69)

"Королівський клуб" перервав свою серію без поразок, яка налічувала 21 матч. Попереднього разу "Реал" програвав 19 жовтня минулого року "Мальорці" (0:1). Відтоді мадридський клуб здобув 15 перемог і шість разів зіграв внічию.

Друга сенсація настала в Більбао, де "Атлетик" завдяки голу Іньякі Вільямса мінімально здолав "Барселону". У матчі брали участь Ліонел Мессі і Марк-Андре тер Штеген, хоча ходили чутки, що вони ледь не побилися під час тренування.

"Атлетик" – "Барселона" – 1:0
Гол: Вільямс (90+3)

Раніше ми повідомляли, що "Валенсія" і "Вільярреал" завершили виступ у Кубку Іспанії. До того ж "Вільярреал" поступився команді другого дивізіону Іспанії "Мірандеса". Таким чином, "Мірандес" стане першою з 2012 року командою не з Прімери, яка зіграє в півфіналі Кубка Іспанії.

Днями стало відомо, що фінал Кубка Іспанії в найближчі чотири роки буде проходити в Севільї на стадіоні "Рамон Санчес Пісхуан".