"Реал" готовий судитися з тими, хто говорить про "крадіжку" перемоги над "Ювентусом"

15 квітня 2018, 14:04
Чинні переможці Ліги чемпіонів вивчають можливість звернутися до суду

Роналду забив гол з пенальті, який

Мадридський "Реал" готовий подати до суду на тих, хто буде стверджувати, що футбольний клуб нечесним шляхом завоював путівку в півфінал Ліги чемпіонів, повідомляють іспанські ЗМІ.

Як зазначає видання abc.es, керівництво "Королівського клубу" розлютила кампанія по дискредитації "вершкових", яка організована в Іспанії і за кордоном. Так, в "Реалі" незадоволені тим, що ЗМІ та приватні особи кажуть про вихід команди до півфіналу як про "пограбування".

У клубі не хочуть миритися з тим, що люди згадують слово "крадіжка", коли говорять про підсумки чвертьфінального протистояння з "Ювентусом", оскільки такі твердження ставлять під сумнів честь і гідність клубу і його керівників, а також арбітрів. Чинні переможці Ліги чемпіонів вивчають можливість звернутися до суду, зазначає видання
.

"Реал" програв дома "Ювентусу"в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів з рахунком 1 : 3 , але за сумою двох зустрічей ( перший матч – 3 : 0 ) пробився в півфінал . Єдиний гол в матчі-відповіді , який і вивів мадридців в наступну стадію турніру , був забитий з пенальті , який арбітр призначив в компенсований до другого тайму час . Також в епізоді з 11 – метровим британський суддя видалив за суперечки голкіпера і капітана туринців Джанлуїджі Буффона .

Раніше стало відомо , щодружина арбітра, який видалив Буффона, отримує погрози і навіть змінила номер телефону .

Після матчу " Реал " – " Ювентус " голкіпер італійського клубу заявив , що арбітр Майкл Олівер " знищив все мрії " " Ювентуса " , зазначивши , що у нього "відро для сміття у грудях замість серця".