"Реал" здобув вольову перемогу над "Жироною" в Кубку Іспанії

25 січня 2019, 00:40
У першому поєдинку чвертьфіналу команди забили шість м'ячів

/ Фото: AFP

У першому матчі 1/4 фіналу Кубка Іспанії мадридський "Реал" вдома виявився сильнішим за "Жирону" – 4:2.

Рахунок на сьомій хвилині зустрічі відкрив нападник гостей Ентоні Лосано. Незабаром Лукас Васкес відновив паритет після фолу Лосано. Уперед мадридців вивів Серхіо Рамос, який реалізував пенальті в стилі Антоніна Паненки. У другому таймі з 11-метрового удару відзначився хавбек "Жирони" Алекс Гранель. На 77-й хвилині з подачі Марсело Серхіо Рамос оформив дубль. Крапку в матчі поставив Карім Бензема, який замкнув передачу Вінісіуса Жуніора.

"Реал" – "Жирона" – 4:2
Голи: Васкес (18), Рамос (42, пен.), Рамос (77), Бензема (80) – Лосано (7), Гранель (66, пен.)

Матч-відповідь 1/4 фіналу Кубка Іспанії "Жирони" з "Реалом" відбудеться 31 січня.

Також цього дня було зіграно ще один чвертьфінальний поєдинок Кубка Іспанії. "Еспаньол" і "Бетіс" зіграли внічию – 1:1. А раніше "Севілья" обіграла "Барселону" – 2:0.

Нагадаємо, що сьогодні в Англії визначилися фіналісти Кубка ліги. "Челсі" в серії післяматчевих пенальті обіграв "Тоттенхем". Тепер за трофей "Челсі" побореться з "Манчестер Сіті".

Фінал Кубка англійської ліги-2019 "Манчестер Сіті" – "Челсі" відбудеться 24 лютого на лондонському "Уемблі".