Реабілітувалися: українська молодіжка розгромила Мальту в кваліфікації Євро-2021

10 вересня 2019, 20:26
Команда Ротаня обіграла суперника з рахунком 4: 0

Збірна України U-21 / Фото: ФФУ

Збірна України U-21 провела другий матч групового етапу кваліфікації Євро-2021 зі збірною Мальти. Нагадаємо, що перший поєдинок команда Руслана Ротаня програла Фінляндії.

Рахунок був відкритий вже на 17-й хвилині. Автором голу став Дмитро Топалов. Через чотири хвилини форвард "Зорі" Назарій Русин подвоїв перевагу. Під кінець першого тайму Назарій виступив в якості асистента для Богдана Ледньова. Після передачі від форварда, футболіст довів рахунок до 3: 0. Крапку в матчі поставив Георгій Цітаішвілі. На 83-й хвилині Кожушко віддав на правий фланг на хавбека, де гравець розібрався з захисниками і кіпером суперника.

Нагадаємо, що стала відома заявка збірної України на контрольну гру з Нігерією. У складі не буде гравця "Шахтаря" – Тараса Степаненка.

Також ми писали, що аналітики назвали несподіваного найкращого гравця матчу Литва – Україна. За тактико-технічними показниками звання Man of the Match отримав Малиновський. Вболівальники з цим не згодні – вони віддають перевагу Марлосу.