Розійшлися в третьому матчі року: "Динамо" в Туреччині громить балканців

23 січня 2020, 18:11
Кияни забили два м'ячі за стартові сім хвилин поєдинку з "Вардаром"

"Динамо" на зборі у Туреччині / Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

Сьогодні, 23 січня, київське "Динамо" провело свій третій поєдинок у 2020 році. В межах турніру Gloria Cup, який проходить у Туреччині, віцечемпіон України розгромив з рахунком 4:0 "Вардар" з Північної Македонії. Нагадаємо, що в попередньому поєдинку на зборах кияни перемогли "Нефтчі" – 2:1.

Гра з балканцями зробили вже в першому таймі – рахунок на 5-й хвилині відкрив Буяльський, а всього через дві хвилини відзначився Сидорчук. Третій точний удар на рахунку Дуелунда, а крапку вже під завісу поєдинку поставив Русин, реалізувавши пенальті на 87-й хвилині.

"Динамо" вийшло на поле таким складом: Бущан – Караваєв, Забарний, Кадар, Овчаренко – Сидорчук, Кадірі, Дуелунд, Піварич, Буяльський – Соль.

Поєдинок відбудеться в межах турніру Gloria Cup, в якому також бере участь хорватський клуб "Хайдук".

Розклад спарингів "Динамо" в Туреччині

• 19.01.2020 "Динамо" – "Легія" (Польща) – 1:1
  • 20.01.2020 "Динамо" – "Нефтчі" (Азербайджан) – 2:1
  • 23.01.2020 Турнір Gloria Cup. "Динамо" – "Вардар" (Північна Македонія) – 4:0
  • 24.01.2020 Турнір Gloria Cup. "Динамо" – "Хайдук" (Хорватія)
  • 27.01.2020 "Динамо" К – "Динамо" (Брест, Білорусь)
  • 28.01.2020 "Динамо" – "Кайрат" (Казахстан)

Зазначимо, що Віктор Циганков відновлюється після пошкодження і поки не бере участі в матчах. Також щойно повернувся в загальну групу захисник Денис Попов.

Раніше ми повідомляли, що футболіста київського "Динамо" застали на яхті з жінками: його дружина готується до розлучення. Захисник Карлос Самбрано вляпався ще в одну неприємну історію.

Дивіться також, як "Динамо" грало з "Лугано" в Лізі Європи – 1:1