Розгром у Гаазі: "Маріуполь" отримав чотири сухих м'ячі від "Алкмара" і вилетів з єврокубків

15 серпня 2019, 23:28
Другий рік поспіль азовців вибили з Ліги Європи на стадії третього кваліфай-раунду. Поразка без шансів – 0: 4

"Алкмар" легко пройшов маріупольців / Фото: Getty Images

У Голландії завершився матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи між місцевим "АЗ Алкмар" і українським ФК "Маріуполь". Поєдинок проходив у Гаазі, оскільки п'ять днів тому на стадіоні АЗ обвалився дах. Після нічиєї в Одесі (0: 0) в поєдинку тижневої давності, інтрига в цій парі зберігалася, хоча букмекери і пророкували "АЗ" легку перемогу в матчі-відповіді. На жаль, їхні передбачення справдилися. Голландці розгромили український клуб – 4: 0 – і вийшли в заключний раунд кваліфікації Ліги Європи.

АЗ Алкмаар – МАРІУПОЛЬ – 4: 0

(Стенгс, 20, Оувеян, 44, Вуйтенс, 62, Яворський, 90 авт)

Уже в першому таймі "Алкмар" забив у ворота "Маріуполя" два м'ячі. На 20-й хвилині відзначився Стенгс, а на 44-й – Оувеян. Причому зробили це голландці, не докладаючи надзусиль. Треба визнати, на штучній траві стадіону "Карс Джинс" гравці "Алкмара" відчували себе, як риба у воді, на голову перевершуючи азовців.

На 62-й хвилині Вуйтенс зробив рахунок 3: 0, головою замкнувши подачу з кутового. А перед фінальним свистком центрбек маріупольців Яворський зрізав м'яч у свої ворота – 0: 4. З таким рахунком і завершився поєдинок. Рустам Худжамов, на відміну від матчу тижневої давності, цього разу "Маріуполь" не виручив.

Нагадаємо, в минулому сезоні "Маріуполь" також вилетів у третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи, програвши за сумою двох зустрічей французькому "Бордо" (1: 3, 1: 2).

Як ми писали раніше, "Зоря" вимучила перемогу над ЦСКА 1: 0 і вийшла в раунд плей-офф Ліги Європи. На 90-й хвилині Русин класно обвів голкіпера болгар і послав м'яч у порожні ворота. Щоправда, в пориві радості Назарій зняв футболку, за що отримав другу жовту картку і червону – в результаті.