Розгром перед відпусткою: огляд матчу "Спортинг" – "Ворскла"

14 грудня 2018, 09:13
Голи та найкращі моменти матчу Ліги Європи в Лісабоні

У шостому турі групового етапу Ліги Європи полтавська "Ворскла" на виїзді програла португальському "Спортингу" з великим рахунком. Цей поєдинок не носив ніякого турнірного значення, адже полтавчани вже втратили шанси на вихід з групи, а лісабонці мали примарні шанси потіснити з першого місця в групі "Арсенал".

Незважаючи на це господарі поля активно розпочали поєдинок і ще в першому таймі тричі вразили ворота Богдана Шуста. Правда, третій м'яч влетів у ворота від свого ж захисника – автогол на своє ім'я записав Даллку. Після такого результативного першого тайму "Спортинг" зупинився і спокійно довів матч до впевненої перемоги. А ми вже опублікували список потенційних суперників "Динамо" і "Шахтаря" в 1/16 фіналу Ліги Європи.

"Спортинг" – "Ворскла" – 3:0

Голи: Монтеро (17), Мігел Луїш (35), Даллку (44, аг)

"Спортинг": Сален, Рістовскі (Тьєррі Коррейя, 64), Коатес, Анде Пінту, Петрович, Акунья, Бруну Фернандеш (Бруну Паш, 73), Жоване Кабрал, Мігел Луїш, Карлуш Мане, Монтеро (Педру Маркеш, 59).

"Ворскла": Ткаченко, Пердута, Чижов, Даллку (Коломоєць, 46), Артур (Кані, 78), Скляр, Саків, Ребенок, Чеснаков, Габелок, Ніколас Карека (Сергійчук, 68).

Попередження: Петрович (25).

Нагадаємо, що сьогодні раніше "Динамо" зганьбилося в матчі з "Яблонцем", поступившись вдома з рахунком 0:1.

Нагадаємо, що вчора завершився груповий етап Ліги чемпіонів. За підсумками матчів визначилися 16 учасників 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Нагадаємо, в заключному матчі "Шахтар" зіграв внічию з "Ліоном" (1:1) і вилетів у Лігу Європи.