Розгром без Циганкова: як "Динамо" забило п'ять м'ячів у грі з австрійською "солянкою"

10 липня 2019, 08:54
Проти киян вийшли найкращі гравці відразу двох клубів – "Цирль" і "Кематен". Спаринг вийшов без інтриги

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Динамо"

Напередодні київське "Динамо" провело четвертий спаринг на тренувальному зборі в Австрії. Суперником підопічних Олександра Хацкевича виступив представник регіональної ліги Австрії – "Цирль". Щоправда, на цей матч австрійський клуб об'єднав склади з місцевим ФК "Кематен". Таким чином, проти "Динамо" на поле вийшли найкращі гравці відразу двох клубів – "Цирль" і "Кематен". Вийшла певна австрійська "солянка", яку кияни дуже легко "з'їли".

Стартовий склад "Динамо" звернув на себе увагу присутністю в ньому низки гравців, які не брали участь у попередніх поєдинках – Попов, Бєсєдін, Буяльський. А Циганков продовжує працювати за індивідуальною програмою.

Результати всіх спарингів команд Прем'єр-ліги

Що стосується гри, то "біло-сині" з перших хвилин володіли ініціативою і контролювали м'яч. Після серії атак, на 23-й хвилині поєдинку Бєсєдін відкрив рахунок. Андрієвський навісив справа з кутового точно на голову Артему, який завдав удар з лінії воротарської.

Другий гол не змусив себе довго чекати. Буяльський зважився на удар з-за меж штрафного і вразив правий нижній кут воріт на 32-й хвилині поєдинку. Вже на 37-й хвилині зустрічі був забитий третій гол Де Пеною. Цітаішвілі прийняв м'яч від Андрієвського, пройшов флангом і зробив передачу на дальній кут воротарського, а Де Піна, який набіг,переправив м'яч в сітку.

Після перерви тренерський штаб "Динамо" провів кілька замін. "Біло-сині" активно почали другий тайм. Можливістю забити четвертий гол в матчі скористався Шапаренко. Микола стрімко увійшов у штрафну, і один в один обіграв голкіпера, відправивши м'яч під праву штангу.

У своєму першому матчі після тривалого відновлення після травми Пиварич відзначився забитим голом. Хорват з лівого флангу результативно пробив у ближній кут на 83-й хвилині поєдинку. У підсумку, розгромна перемога киян з рахунком 5:0. "Динамо" продовжує свою безпрограшну серію в контрольних матчах на зборах. Наступний спаринг "біло-сині" проведуть у суботу, 13 липня, проти ФК "Брентфорд" з англійського Чемпіоншипа.

• "Динамо" – "Цирль"/"Кематен" – 5:0
  • Голи: Бєсєдін (23), Буяльський (32), де Пена (37), Шапаренко (65), Пиварич (83)
  • "Динамо": Кучерук (Нещерет, 45), Шабанов (Пиварич, 56), Попов, Алібеков (Русин, 45), Сидорчук, Шапаренко, Буяльський, Андрієвський, Цітаішвілі, Дуелунд (де Пена, 31), Бєсєдін.

Як повідомлялося раніше, "Динамо" здобуло перемогу з осадочком – кияни розгромили суперника, але втратили датського півзахисника. Ложкою дьогтю в останньому спарингу "біло-синіх" стало пошкодження півзахисника Міккеля Дуелунда у першому таймі. До речі, Карлос де Пена, який вийшов замість нього,  відзначився голом. Що стосується Дуелунда, то він лише два місяці тому повернувся в стрій після попереднього перебування в лазареті.

Також ми писали, що про повернення блудного Жені: Хачеріді за крок від контракту з київським "Динамо". Центральний захисник, якого не оцінив Разван Луческу в Греції, може поповнити ряди віце-чемпіонів України.