Розборки за медалі в плаванні завершилися сенсацією і світовим рекордом

25 липня 2021, 09:28
У неділю, 25 липня, в Токіо відбулися медальні змагання в плаванні. Сьогодні на Олімпіаді визначили чемпіонів у чотирьох різних дисциплінах. Українці в запливах не були представлені

В Токіо розіграли медалі в чотирьох дисциплінах / Фото: Reuters

Першими розігрували медалі в комплексному плаванні на 400 метрів серед чоловіків. Золота нагорода дісталася американцеві Чейзу Калішу, який випередив свого співвітчизника Джея Літерленда на 0,86 секунди. Бронза у Брендона Сміта з Австралії.

• Чейз Каліш (США) – 4:09.42
  • Джей Літерленд (США) + 0.86
  • Брендон Сміт (Австралія) + 0.96

У запливі вільним стилем на 400 метрів у чоловіків сенсаційну перемогу здобув туніський плавець Ахмед Хафнауі, хоча напередодні він був найповільнішим у кваліфікації серед тих, хто пробився до фіналу.

• Ахмед Хафнауі (Туніс) – 3:43.36
  • Джек Маклафлін (Австралія) + 0.16
  • Кіран Сміт (США) + 0.58

Далі відбулися медальні запливи у жінок. У комплексному плаванні на 400 метрів перемогу відсвяткувала японка Юї Охасі, слідом за нею фінішували американки Емма Веянт і Халі Флікінгер.

• Юї Охасі (Японія) – 4:32.08
  • Емма Веянт (США) + 0.68
  • Халі Флікінгер (США) + 2.82

В останньому медальному запливі неділі розігрували нагороди в жіночій естафеті вільним стилем на 400 метрів. Тут зі світовим рекордом перемогу здобула команда Австралії.

• Австралія – 3:29.69 (світовий рекорд)
  • Канада + 3.09
  • США + 3.12

Нагадаємо, всі результати українських спортсменів на Олімпіаді в Токіо зібрані в нашому спеціальному розділі, де окремо відзначаються медалісти.

Також на нашому сайті ви можете дізнатися повний розклад Олімпіади-2020, де вказано київський час стартів змагань.

Крім цього, на нашому сайті є актуальна таблиця медалей Олімпіади-2020, яка оновлюється після кожного змагання.