"Райо Вальєкано" переміг в чемпіонаті Іспанії вперше за два місяці

2 квітня 2016, 11:27
Перемігши "Хетафе", мадридці перервали серію з восьми матчів без перемог "20 і 25 березня було по двоє загиблих. У той же час згідно з інформацією, оприлюдненою протягом минулого місяця прес-центром штабу військової операції, не всі втрати є бойовими: повідомляється, що 29 березня один з українських військовослужбовців загинув в ДТП", – йдеться в повідомленні.

Футболісти "Райо Вальєкано" обіграли "Хетафе". Фото

" Райо Вальєкано " обіграв " Хетафе " і перервав серію з семи матчів без перемог в чемпіонаті Іспанії .

Стартова зустріч 31-го туру, пройшла в Мадриді в п'ятницю , закінчилася з рахунком 2 : 0 на користь господарів . Голами у складі переможців відзначилися Хаві Герра ( 15 -а хвилина ) і Міку ( 71 – а ) . На 15 -й хвилині у " Райо Вальєкано " був вилучений воротар Йоель Родрігес , який перебував серед запасних .

Останній раз " Райо Вальєкано " перемагав в чемпіонаті Іспанії 6 лютого в матчі 23-го туру з " Лас – Пальмасом " ( 2 : 0 ) . Після цього " бджоли " п'ять разів зіграли внічию і зазнали двох поразок .

Найближчий матч " Райо Вальєкано " проведе 10 квітня в гостях з " Атлетиком " . " Хетафе " в цей же день на виїзді зіграє з " Вільярреалом " .