Розстрілювали впритул: каскад неймовірних сейвів воротаря Венесуели в грі з Перу

16 червня 2019, 11:05
За допомогою свого фантастичного кіпера венесуельці уникли поразки на старті Кубка Америки

/ Фото: Reuters

У матчі першого туру групового етапу Кубка Америки з футболу збірна Венесуели розійшлася миром в Порту-Алегрі з національною командою Перу – 0:0. Цікаво, що по ходу гри рефері Вільмар Ролдан скасував два голи перуанців, звернувшись до системи відеодопомоги арбітрам (VAR). У першому таймі через офсайд не був зарахований гол Крістофера Гонсалеса, а в другій половині з тієї ж причини відмінили м'яч Джефферсона Фарфана.

Але головною фішкою матчу Венесуела – Перу стала гра воротаря венесуельців Фаріньєса, який протягом однієї атаки перуанців примудрився зробити два неймовірних сейви після ударів впритул, тоді як третій удар припав на штангу.

Як повідомлялося раніше, Мессі починає з неймовірного фіаско: на старті Кубка Америки Аргентину принизила Колумбія, яка обіграла фаворита турніру з рахунком 2:0. Відзначимо, що збірна Аргентини програла в основний час на Кубку Америки вперше за 12 років. Тоді, у 2007 році, аргентинці у фіналі турніру поступилися Бразилії – 0:3.

Також ми писали, що у стартовому матчі Копа Америка Бразилія розгромила Болівію – 3:0. У переможців дубль оформив Філіпе Коутіньйо, ще один гол забив Евертон (85).

Нагадаємо, днями у відборі на Євро-2020 головна збірна України мінімально обіграла Люксембург. Переможний гол вже в дебюті зустрічі забив Роман Яремчук. На літню перерву наша команда пішла лідером своєї групи.