Расистський скандал у чемпіонаті Італії: Балотеллі запулив м'яч на трибуни і пішов з поля

3 листопада 2019, 19:58
Партнерам вдалося умовити Маріо повернутися в гру – і форвард "Брешії" забив шикарний гол!

/ Фото: Reuters

У матчі 11-го туру чемпіонату Італії між "Вероною" і "Брешиєю" стався скандал на грунті расових образ. Як повідомляє La Gazzetta dello Sport, в одному з епізодів зустрічі з м'ячем опинився форвард гостей Маріо Балотеллі. У цей момент вболівальники господарів почали викрикувати расистські образи на його адресу.

На дії фанатів футболіст відреагував запущеним у їхню сторону м'ячем. Після цього Балотеллі попрямував у роздягальню і показав рукою, що не продовжуватиме матч. Через цей інцидент зустріч довелося перервати на кілька хвилин.

Проте партнерам по команді вдалося умовити Балотеллі продовжити гру. Повернувшись на поле, Маріо забив приголомшливий м'яч в кінцівці зустрічі. Щоправда, це не врятувало його "Брешію" від поразки. "Верона" перемогла з рахунком 2:1. При цьому тренер переможців Іван Юрич стверджує, що ніяких расистських вигуків з трибун не чув.

Як ми писали раніше, колишній гравець "Реала" потрапив у расистський скандал в Англії.Воротар "Лідс Юнайтед" Кіко Касілья за образи нападника "Чарльтон Атлетік" Джонатана Леко на расовому ґрунті ризикує отримати від 8 до 12 матчів дискваліфікації.