"Реал" переміг "Барселону" завдяки пенальті Рамоса. У Мессі – "гірчичник", Лунін – у запасі

24 жовтня 2020, 19:05
Капітан мадридців Серхіо Рамос вирішив долю Ель Класіко й вивів команду в лідери

/ Фото: Reuters

Класичне іспанське протистояння пройшло сьогодні за всіма законами жанру, але, на жаль, без уболівальників. Наш сайт вів онлайн "Барселона" – "Реал". Було багато боротьби й емоцій, але цього разу перевага явно була на боці мадридців.

Обидві команди переживають не найкращі часи, але, як показав поєдинок, криза у каталонців – глибша. Уже в стартові 10 хвилин суперники обмінялися голами. Спочатку Вальверде скористався розрізним пасом Бензема і вивів гостей Каталонії вперед. Але невдовзі юний Ансу Фаті з близької відстані відновив рівновагу – 1:1. За Ліонелем Мессі підопічні Зінедіна Зідана уважно стежили й у підсумку стримали.

У другому таймі вирішальним став момент на 63-й хвилині, коли захисник "Барси" Клеман Лангле в своєму штрафному потягнув за футболку Серхіо Рамоса, і рефері після консультації з VAR вказав на 11-метрову позначку. Потерпілий капітан "Реала" чітко переграв бразильця Нето. Після цього "вершкові" перейшли на гру на контратаках, однією з яких на 90-й хвилині скористався хорват Лука Модрич, – 3:1 на користь "Реала".

А Мессі в доданий час за грубі слова арбітру отримав жовту картку. Український воротар Андрій Лунін залишився на лавці запасних.

Нагадаємо, що після поразки "Реала" "Шахтарю" Зідану поставили ультиматум .

Ця перемога вивела хлопців Зінедіна Зідана в лідери Ла Ліги: команда набрала 13 очок в шести турах. А ось "Барселона" – лише 10-та! Підопічні Рональда Кумана мають 7 пунктів після п'яти ігор.