Ракицький і Тимощук виграли Кубок Росії, який гравці "Зеніту" розбили під час святкування – Відео

25 липня 2020, 20:15
Єдиний гол в матчі з командою з другого дивізіону був забитий з пенальті

"Зеніт" / Фото: Офіційний сайт ФК "Зеніт"

Футболісти "Зеніту" зламали Кубок Росії під час святкування. У фіналі турніру пітерська команда з рахунком 1:0 переграла віце-чемпіона другого дивізіону країни "Хімки". Автором єдиного гола в Єкатеринбурзі став нападник "Зеніту" Артем Дзюба, який реалізував пенальті вже на 84-й хвилині зустрічі. Раніше ми повідомляли, що український півзахисник "Хімок" став найкращим футболістом чемпіонату Росії.

А вже під час святкування гравці не зуміли втримати трофей в руках – зокрема, капітан пітерців Браніслав Іванович, внаслідок чого він впав на газон. А при падінні відбилася верхня частина нагороди.

Нагадаємо, що в нинішньому сезоні "Зеніт", за який виступає український захисник Ярослав Ракицький, оформив золотий дубль, ставши чемпіоном Російської Прем'єр-Ліги і виграв Кубок країни. Для пітерської команди це досягнення стало другим в історії після 2010 року. Також до тренерського штабу російського клубу входить Анатолій Тимощук.