Ракіцький дебютував за "Зеніт" у Лізі Європи: заробив жовту картку

13 лютого 2019, 00:12
"Фенербахче" в першій грі 1/16 фіналу Ліги Європи мінімально обіграв "Зеніт"

/ Фото: AFP

У вівторок матчем "Фенербахче" – "Зеніт" стартувала стадія 1/16 фіналу Ліги Європи. Футболісти "Зеніту" на виїзді поступилися турецькому клубу з мінімальним рахунком. Зустріч у Стамбулі завершилася з рахунком 1:0. Гол на 21-й хвилині забив Іслам Слімані. На 44-й хвилині півзахисник російського клубу Роберт Мак не реалізував пенальті – удар відбив воротар. Гра у відповідь в Санкт-Петербурзі відбудеться 21 лютого.

Український захисник Ярослав Ракіцький, який під час зимового трансферного вікна перейшов у "Зеніт" з "Шахтаря", дебютував за свою нову команду в єврокубках. Ракіцький вийшов у стартовому складі і відіграв весь матч, на п'ятій хвилині він отримав жовту картку.

Огляд матчу "Фенербахче" – "Зеніт" – 1:0

Всі матчі Ліги чемпіонів і Ліги Європи цього тижня починаються з хвилини мовчання в пам'ять про аргентинського футболіста Еміліано Сала, загиблого в авіакатастрофі.

У Лізі чемпіонів у вівторок "Рома" на своєму полі обіграла "Порту" з рахунком 2:1, а "Манчестер Юнайтед" в Англії поступився "ПСЖ" з рахунком 0:2.