Рафаель Надаль виграв "Мастерс" у Римі і знову стане першою ракеткою світу

20 травня 2018, 22:37
У фіналі іспанець обіграв німця Олександра Звєрєва з рахунком 6: 1, 1: 6, 6: 3

Рафаель Надаль. фото AFP

Іспанець Рафаель Надаль виграв тенісний турнір серії "Мастерс" у Римі, призовий фонд якого перевищує 4,8 мільйона євро. Цей успіх дозволить Надалю перед стартом Відкритого чемпіонату Франції повернутися на першу сходинку світового рейтингу.

Надаль, посіяний на турнірі під першим номером, у фіналі завдав поразки представнику Німеччини Олександру Звєрєву (№2 "посіву") з рахунком 6: 1, 1: 6, 6: 3. Матч переривався через дощ у третьому сеті за рахунку 3: 2 на користь Звєрєва. Тенісисти провели на корті в цілому 2 години 10 хвилин.

Перемога в Римі принесла 31-річному іспанцеві понад 900 тисяч євро призових і 1000 рейтингових очок, в понеділок він повернеться на перше місце в рейтингу ATP. Надаль завоював свій 78-й трофей на турнірах ATP у кар'єрі.

Нагадаємо, що раніше в жіночому турнірі в Римі Еліна Світоліна у фіналі обіграла першу ракетку світу Симону Халеп. Румунка програла перший сет "під нуль", рахунок матчу – 6: 0, 6: 4 на користь української тенісистки.

Нагадаємо, що Еліна в очікуванні старту турніру відвідала матч чемпіонату Італії між "Ромою" і "Ювентусом". Світоліна зустрілася з легендою римського футболу Франческо Тотті і отримала в подарунок від "Імператора" іменну футболку.