Рафаель Надаль встановив рекорд по трофеях "Мастерса"

22 квітня 2018, 19:48
Іспанський тенісист став переможцем турніру в Монте-Карло

Надаль з трофеєм. Фото AFP

Перша ракетка світу іспанець Рафаель Надаль став переможцем тенісного турніру серії " Мастерс " в Монте – Карло , призовий фонд якого перевищує 4,8 мільйона євро .

У фіналі змагань Надаль обіграв японця Кеі Нісікорі з рахунком – 6 : 3 , 6 : 2 . Зустріч тривала 1 годину 34 хвилини .

Для Надаля титул в Монте – Карло став першим в сезоні і 76 – м в кар'єрі в АТР – турі . Всього іспанець вже в 11 -й раз став переможцем " Мастерса " в Монте – Карло.

Крім того , Рафаель завоював 31 -й титул на турнірах серії " Мастерс " і вийшов на перше місце за цим показником . На другій сходинці перебуває серб Новак Джокович , який виграв 30 таких турнірів .

Раніше ми писали, що Надаль обійшов Джона Макінроя за кількістю перемог за кар'єру в одиночному розряді . Іспанський тенісист знаходиться на п'ятому місці в переможному заліку . А очолює рейтинг Джиммі Коннорс з 1256 перемогами .

Нагадаємо, що Роджер Федерер стане першою ракеткою світу, якщо Рафаель Надаль програє хоч матч до середини травня .

До речі , в кінці минулого року паризький суд зобов'язав колишнього міністра спорту Франції Розелін Башло виплатити 12 тисяч євро краще тенісиста світу Рафаелю Надалю в якості компенсації за звинувачення в застосуванні допінгу . Башло заявила , що Надаль пропустив сім місяців в 2012 році не через травму , а через позитивний результат тесту на допінг .