Рафаель Надаль знявся з Australian Open

23 січня 2018, 14:43
Іспанський тенісист не зміг дограти поєдинок проти Чиліча

Надаль отримав травму. Фото:

Перша ракетка світу іспанець Рафаель Надаль знявся з Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу у ході чвертьфінального матчу з хорватом Маріном Чилічем.

Надаль через травму відмовився від продовження боротьби в п'ятому сеті, де Чиліч (6-й номер посіву) виграв два гейми. Суперники провели на корті 3 години 47 хвилин. Надаль був сильнішим в першому (6:3) і третьому (7:6 (7:5) сетах, Чиліч виграв другий (6:3) і четвертий (6:2).

Іспанець в середині четвертого сету був змушений взяти медичний тайм-аут, йому було проведено масаж правої ноги.

Надаль, незважаючи на зняття з турніру, не втратить першу сходинку в світовому рейтингу за підсумками Australian Open.

Чиліч в півфіналі зустрінеться з британцем Кайлом Едмундом.

Нагадаємо, що німецький тенісист Міша Звєрєв оштрафований на 45 тисяч доларів за відмову від продовження боротьби в своєму стартовому матчі Відкритого чемпіонату Австралії.

Нагадаємо, що найкращий український тенісист Олександр Долгополов зачохлив ракетку після третього раунду Australian Open – наш спортсмен програв аргентинцеві Дієго Шварцману.