Радівілов з божевільним стрибком виграв "бронзу" чемпіонату світу: дивіться відео

13 жовтня 2019, 17:53
Піднятися на вищу сходинку п'єдесталу Ігорю не дали ті ж суперники, які обійшли і Верняєва

Ігор Радівілов / Фото: Reuters

Український гімнаст Ігор Радівілов завоював "бронзу" в опорному стрибку на чемпіонаті світу в німецькому Штутгарті. Радивилів в середньому за два стрибки найвищої складності зумів набрати 14.754 бала. "Срібло" змагань взяв росіянин Артур Далалоян з результатом 14.933 бала, а золоту медаль забрав ще один представник РФ Микита Нагорний(14.966).

Варто відзначити, що саме Далалояну і Нагорному інший український гімнаст Олег Верняєв раніше поступився в багатоборстві, також завоювавши бронзу чемпіонату. Як ми писали, та медаль Верняєва стала першою для України в чоловічому багатоборстві на ЧС за всю історію.

Також повідомлялося, що збірна України зі спортивної гімнастики взяла ліцензії на Олімпіаду в Токіо. Пропуск на Ігри-2020 команді в складі Олега Верняєва, Ігоря Радівілова, Петра Пахнюка, Владислава Грико і Євгена Юденкова дозволив здобути четверте місцем у командному кваліфікації чемпіонату світу.

Нагадаємо, днями завершилося світову першість з легкої атлетики в Катарі. Україна з двома срібними нагородами посіла 21-е місце в загальному медальному заліку, випередивши 187 збірних.