Заради справедливості: президент УЄФА пообіцяв змінити формат молодіжного Євро

1 липня 2019, 18:02
Кількість команд на турнірі збільшиться, що додасть Україні шансів зіграти на чемпіонаті Європи

/ Фото: AFP

Президент УЄФА Александер Чеферін пообіцяв змінити формат проведення чемпіонатів Європи серед футболістів не старше 21 років. У турнірі, завершився, взяли участь 12 збірних, розбиті на чотири групи. У плей-офф виходили переможці квартетів і одна краща друга команда. Нагадаємо, що переможцем Євро-2019 U-21 стала збірна Іспанії.

В останньому матчі групового раунду румуни і французи зіграли внічию (0: 0) і набрали по сім балів, що дозволило Румунії вийти в півфінал з першого місця, а Франції стати найкращою серед команд, які посіли друге місце. А господар турніру Італія з шістьма очками залишилася за бортом плей-офф, що викликало хвилю обурення.

Наступний турнір відбудеться за справедливішою ​​системою – 4 групи по 4 команди на першій стадії фінальної частини Євро, про це Чеферін заявив Rai Sport. Ймовірно, в сітку турніру додасться чвертьфінальна стадія, або в плей-офф будуть виходити тільки переможці груп.

Нагадаємо, що збірна України U-20 вперше в історії стала переможцем чемпіонату світу з футболу. У фіналі мундіалю наша команда обіграла Південну Корею з рахунком 3: 1, а останній гол у матчі на свій рахунок записав саме Цітаішвілі після сольного проходу зі своєї половини поля. Напередодні герої повернулися на Батьківщину::