Пишногруда чешка Квітова програла другий матч на турнірі з призовим фондом 14 мільйонів доларів

29 жовтня 2019, 18:26
Незважаючи на дві поразки, чеська тенісистка зберігає шанси на вихід до півфіналу Підсумкового чемпіонату

Петра Квітова / Фото: Reuters

Представниця Чехії Петра Квітова зазнала другої поразки на Підсумковому чемпіонаті WTA в Шеньчжені, поступившись швейцарці Белінді Бенчіч з рахунком 3:6, 6:1, 4:6. Тривалість зустрічі становила 1 годину 49 хвилин. Раніше в "червоній" групі неофіційного чемпіонату світу з тенісу Ешлі Барті сенсаційно стала жертвою голландки з лави запасних.

Швейцарка Бенчич, для якої це перша перемога на турнірі, виграла після того, як чешка Квітова за рахунку 4:5 в третьому сеті не зуміла взяти свою подачу. Проте, навіть після двох поразок пишногруда Квітова зберігає шанси на вихід до півфіналу змагань з призовим фондом 14 мільйонів доларів.

Переможниця Бенчич...

...і Квітова, яка програла

Нагадаємо, чинною чемпіонкою Підсумкового турніру є українка Еліна Світоліна. У торішньому фіналі, який відбувся в Сінгапурі, вона перемогла американку Слоан Стівенс – 3:6, 6:2, 6:2.

У стартовому матчі Підсумкового турніру-2019 Еліна Світоліна обіграла чешку Кароліну Плішкову, заробивши 8 млн гривень призових. А витончене переведення українки біля сітки було визнане ударом дня в світовому тенісі.