П'ята "золота" медаль: українці не залишили шансів суперникам у естафетних гонках

23 червня 2019, 23:13
Українські легкоатлети виграли дві змішані естафети в Мінську

Українці виграли другу естафету на Європейських іграх 2019 року в Мінську. Раніше наші атлети стали першими в змішаній естафеті 4х400 м, а тепер вони перемогли в змішаній комбінованій естафеті (800м – 600м- 400м – 200м). Чемпіонами Євроігор стали Євгенія Гуцол, Ольга Ляхова, Олексій Поздняков та Яни Качур. До речі, Поздняков брав участь і в першому забігу.

"Золотий" забіг наші легкоатлети подолали за 4.25,02 хвилини. Срібні медалі дісталися команді з Чехії, а "бронзою" задовольнялися італійці.

Раніше ми писали, що самбісти поповнили скарбничку України шістьма медалями на Європейських іграх. У заключний день змагань з самбо українці завоювали "срібло" і "бронзу".

Другі в історії Європейські ігри завершаться 30 червня. В Іграх виступлять понад 4 тисячі спортсменів з 50 країн, які розіграють 199 комплектів нагород у 15 видах спорту. Збірна України відправила у Білорусь близько двох сотень атлетів. Прапор України на церемонії відкриття ніс олімпійський чемпіон Микола Мільчев. У 2000 році на Іграх у Сіднеї він завоював "золото" в стендовій стрільбі.

Нагадаємо, що ми побували на тренуванні українського легкоатлета Богдана Бондаренка перед стартом на Європейських іграх. Він побореться за нагороди в стрибках у висоту.

Богдан Бондаренко: тренування в Києві перед стартом Європейських ігор 2019. Фото О.Бойко