П'ять із шести українок пробилися до фіналу суперспринту на чемпіонаті Європи з біатлону

26 лютого 2020, 15:41
Валя Семеренко відібрала в ТОП-30 з другого місця, а ось Блашко підвів хід

Стрільба лежачи / Фото: Reuters

З шести українських біатлоністок, які були заявлені в кваліфікацію суперспринту в перший день чемпіонату Європи в Раубічах, п'ятеро зуміли пробитися фінал. І це, незважаючи на розбиту лижню, яка буквально танула під яскравим весняним сонцем. Раніше умови на чемпіонаті Європи з біатлону в Білорусі описав Дмитро Підручний: "Траса вже на пристрілюванні була в жахливому стані". Фінал розпочнеться сьогодні о 17:00, його покаже UA:Перший.

Кращою з українок у кваліфікації суперспринту стала Валя Семеренко, яка на двох рубежах використовувала один додатковий патрон і вийшла у фінал з другого місця, поступившись тільки білорусці Динарі Алімбековой. Юлія Журавок обійшлася без кола штрафу, і з двома запасними патронами замкнула двадцятку. А ще три українки – Анастасія Меркушина, Олена Підгрушна і Віта Семеренко – фінішували в третьому десятку, але їм цього вистачило, щоб пройти в фінальні ТОП-30.

Валентина Семеренко / Фото: AFP

Дарина Блашко швидко працювала на рубежі, ставши 8-й по скорострільності, але коло штрафу і повільний хід дозволили їй стати тільки 58-й на фініші, залишивши за бортом фіналу. У фіналі буде мас-старт з п'ятьма колами по 1 км і чотирма вогневими рубежами. Раніше ми розповідали, що з себе представляє формат суперспринтом на чемпіонаті Європи з біатлону.