П'ять голів в одному таймі, успіх "Оболоні", осічка "Чорноморця": результати туру Першої ліги

11 вересня 2020, 23:37
У п'ятницю відбулося шість матчів другого туру, в яких забили 20 м'ячів

/ Фото: Металіст 1925

Одночасно з Прем'єр-лігою до життя повернувся і другий дивізіон українського футболу. Сьогодні зіграли чергові зустрічі другого туру. Нагадаємо, чемпіонат Першої ліги почався з битви Головка й Сачка з трьома вилученнями і п'ятьма голами.

Найрезультативнішим виявився поєдинок у Волочиську, де "Агробізнес" і "Кристал" з Херсона видали "гойдалки" і забили на двох шість м'ячів – 4:2. Причому п'ять з них у другому таймі, а господарі відігралися з рахунку 1:2, забивши тричі за 13 хвилин. У минулому сезоні "Агробізнес" міг вийти до Прем'єр-ліги, але не поспішав у зв'язку з будівництвом стадіону.

З колишніх клубів еліти згадаємо "Чорноморець", який не зміг обіграти "Гірник-Спорт" – 1:1. А "Металіст 1925" вирвав перемогу у "Миколаєва" завдяки голу з пенальті – 2:1. Зате "Оболонь" розгромила "Прикарпаття" в другому таймі. Пропустивши першими, кияни потім забили чотири м'ячі протягом 28 хвилин – 4:1! Дивіться огляд матчу.

Ще в двох зустрічах, "Нива" (Т) – "Альянс" і "ВПК-Агро" – "Волинь", зафіксували однаковий рахунок 1:1. Цікаво, що в двох турах двічі перемогти нікому не вдалося.

Читайте про те, що Прем'єр-ліга знову змінить кількість команд в сезоні 2021/2022 .