П'ять голів, видалення, три пенальті: "Минай" і "Дніпро-1" видали неймовірний матч

22 листопада 2020, 16:06
Олексій Хобленко підвів свою команду необов'язковим видаленням

/ Фото: Офіційний сайт СК "Дніпро-1"

Дебютант Прем'єр-ліги "Минай" здобув вольову перемогу над "Дніпром-1" в 10-му турі чемпіонату України. Гості вийшли вперед вже на 15-й хвилині, коли Олексій Хобленко реалізував пенальті. Однак перед самою перервою господарі поля так само з 11-метрового зрівняли рахунок – відзначився Анатолій Нурієв.

Огляд матчу "Минай" – "Дніпро-1" (3:2)

А в середині другого тайму трапився переломний момент, який вплинув на підсумковий результат. В ігровій ситуації м'яч потрапив у руку Хобленку недалеко від воріт "Миная". Головний арбітр Ігор Пасхал не став навіть фіксувати порушення правил, однак гравець "Дніпра-1", ймовірно, незадоволений апеляціями суперника, буцнув одного з них головою і відразу ж побачив перед собою червону картку.

У меншості "Дніпро-1" успішно захищався лише до 79-ї хвилини, поки результативний удар не вдався Василю Пиняшку. А на останній хвилині основного часу Нурієв після вдалого відскоку вийшов один на один з воротарем і оформив дубль.

У компенсований час Дмитро Коркішко реалізував пенальті, проте на порятунок поєдинку вже не залишалося ні часу, ні сил. "Минай" здобув перемогу з рахунком 3:2 і обійшов "Дніпро-1" в турнірній таблиці.