"Нехай серби нас бояться": гучна відповідь українського "шотландця" Шведа на заклики помститися за 0:5

16 листопада 2019, 17:18
Півзахисник "Селтіка" розповів про свої справи в Глазго і настрій збірної Шевченко

Мар'ян Швед / Фото: Twitter

Гравець шотландського "Селтіка" і збірної України Мар'ян Швед розповів про заключний матч відбору Євро-2020 в Белграді, тренерських установках на товариський матч з Естонією і своїх справах в Глазго. Наш сайт проведе онлайн-трансляцію матчу Сербія – Україна 17 листопада.

Нагадаємо, напередодні в товариському матчі в Запоріжжі Україна обіграла Естонію завдяки єдиному голу в компенсований час, автором якого став Роман Безус, а півзахисник "синьо-жовтих" Швед вийшов на поле на 66-й хвилині:

"Перш за все я задоволений тим фактом, що я вийшов, – каже Мар'ян. – Я дуже вдячний тренерському штабу. Порадував мене і результат поєдинку, добре, що перемогли. За тренерським установкам – Андрій Шевченко зазначив, щоб я не боявся йти в обіграш, починав з бровки і обігравав противника. Я дуже старався, адже коли мені надають шанс, я виходжу і намагаюся його використовувати.

Зараз в Шотландії справи мої йдуть по-різному. Я працюю і викладаюся на тренуваннях повністю. Тренери кажуть, що я буду мати ігрові хвилини, але поки їх немає".

Висловився Мар'ян і щодо завтрашнього поєдинку кваліфікації Євро-2020 в Белграді з Сербією:

"Грати ми будемо тільки на перемогу, адже саме такі завдання ставлять перед нами тренери. А щодо закликів сербських уболівальників і гравців взяти реванш за поразку з рахунком 0: 5, то ми їх не боїмося. Нехай вони нас бояться".