"ПСЖ" завоював Кубок французької ліги

12 квітня 2015, 10:20
Дублі Ібрагімовича і Кавані принесли "ПСЖ" перемогу у фіналі над "Бастією" – 4: 0

Форварди "Парі Сен-Жермен" Златан Ібрагімович і Едінсон Кавані забили по два м'ячі і принесли парижанам перемогу у фінальному матчі Кубка французької ліги з "Бастії".

Вже на 20-й хвилині зустрічі, яка відбулася на "Стад де Франс" в передмісті Парижа, корсиканці залишилися в меншості: з поля був видалений Себастьєн Скіллачі за порушення у своїй штрафній площі. Пенальті точно виконав Златан Ібрагімович – 1: 0. На 41-й хвилині він вдруге вразив ворота суперників. Третій і четвертий м'ячі у другому таймі забив Едінсон Кавані (80, 90).

ПСЖ в п'ятий раз став володарем Кубка ліги – раніше клуб перемагав у 1995, 1998, 2008 і 2014 роках. Причому в 1995 році команда зі столиці Франції у фіналі також перемогла "Бастію" – 2: 0.