"ПСЖ" у меншості здійснив подвиг у матчі проти "Челсі"

12 березня 2015, 00:24
Залишившись без Ібрагімовича, французи двічі відігравалися в Лондоні

Гравці "ПСЖ" не здалися після видалення. фото AFP

<p>Фото AFP</p>

Лондонський "Челсі" в додатковий час обіграв французький "ПСЖ" і вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

У першому таймі арбітр зустрічі прийняв спірне рішення, видаливши лідера парижан Златана Ібрагімовича.

Залишившись у більшості, "Челсі" побіг вперед і зумів забити гол – відзначився Гарі Кехілл. За кілька хвилин до фінального свистка Давид Луїз зрівняв рахунок, перевівши поєдинок у додатковий час.

Початку першого екстра тайму Еден Азар реалізував пенальті і знов вивів господарів вперед проте "ПСЖ" примудрився в меншості відігратись вдруге – героєм для уболівальників французького гранда став капітан команди Тіаго Сілва.

Враховуючи рахунок першого матчу (1:1), в наступний раунд вийшов французький клуб, який переміг за різницею забитих голів у гостьовому поєдинку.

"Челсі" – "ПСЖ" – 2:2
Голи: Кехілл (81), Азар (96 пен) – Давид Луїз (86), Тіаго Сілва (114)

"Челсі": Куртуа, Террі, Іванович, Аспілікуета, Кехілл, Матіч (Зума, 84), Оскар (Вілліан, 46), Фабрегас, Рамірес (Дрогба, 91), Азар, Коста

"ПСЖ": Сірігу, Маркіньос, Тіаго Сілва, Максвелл, Луїз, Мотта, Пасторе (ван дер Віл, 118), Матюйді (Рабіо, 82), Вератті (Лавессі, 82), Ібрагімович, Кавані

Попередження: Оскар (37), Рамірес (52), Коста (73) – Мотта (33), Матюйді (40), Луїз (73), Вератті (74)

Вилучення: Ібрагімович (31).