"ПСЖ" розгромив "Монпельє": забивали всі, крім "рожевого" Неймара

1 лютого 2020, 21:20
Команда Томаса Тухеля очолює турнірну таблицю

/ Фото: Reuters

У матчі 22-го туру французької Ліги 1 "Парі Сен-Жермен" приймав "Монпельє". Зустріч відбулася в Парижі на стадіоні "Парк де Пренс" і завершилася з рахунком 5:0 на користь господарів. Перед матчем Неймар показав свій новий імідж, який всіх здивував.

Автором першого гола став півзахисник "ПСЖ" Пабло Сарабія, який відзначився на 8-й хвилині. В середині першого тайму "Монпельє" залишився в меншості через видалення воротаря Дімітрі Берто. На 41-й хвилині перевагу парижан збільшив хавбек Анхель Ді Марія.

Перед свистком на перерву захисник гостей Даніель Конгре довів рахунок до розгромного, відправивши м'яч у власні ворота. У другому таймі по одному голу забили нападник господарів Кіліан Мбаппе і захисник Лейвін Курзава. "ПСЖ", набравши 55 очок, очолює турнірну таблицю чемпіонату Франції, "Монпельє" займає четверте місце.

До речі, тренера команди U16 затримали за звинуваченням у зґвалтуванні . Наставник п'ять разів намагався зґвалтувати молодих футболістів.