7 грудня 2016, 00:19
Матч в Голландії завершився безгольовою нічиєю – 0:0

"ПСВ" - "Ростов" - 0:0. Фото AFP

<p>"ПСВ" – "Ростов" – 0:0. Фото AFP</p>

Футболісти "Ростова" в гостях зіграли внічию з голландським "ПСВ" у заключному шостому турі групового етапу Ліги чемпіонів і, зайнявши підсумкове третє місце в квартеті, вперше в історії вийшли в 1/16 фіналу Ліги Європи.

Зустріч групи D, що відбулася у вівторок в голландському Ейндховені, завершилася з рахунком 0:0. У стартовому складі "ПСВ" вийшов український півзахисник Олександр Зінченко, який був замінений на 62-й хвилині.

"Ростов" набрав 5 очок і посів підсумкове третє місце в квартеті, здобувши путівку в 1/16 фіналу Ліги Європи. "ПСВ" з двома балами став четвертим і завершив боротьбу в єврокубках. У плей-офф Ліги чемпіонів вийшли мадридський "Атлетико" (15 очок) і мюнхенська "Баварія" (12), які фінішували на першій і другій позиціях в групі.

Жеребкування плей-офф Ліги чемпіонів і Ліги Європи відбудеться 12 грудня в швейцарському Ньоні.