Стрибок з 20 метрів: Антоніна Вишиванова посіла п'яте місце на чемпіонаті світу

23 липня 2019, 13:58
Чемпіонкою світу в хайдайвінгу стала австралійка Ріанна Іффланд

Стрибок Антоніни Вишиванової / Фото: AFP

Австралійська спортсменка Ріанна Іффланд посіла перше місце за підсумками змагань в дисципліні хайдайвінг на чемпіонаті світу з водних видів спорту. Світова першість відбувається в південнокорейському місті Кванджу.

За сумою чотирьох стрибків з 20-метрової вишки вона набрала 298,05 бала. Іффланд здобула перемогу завдяки останньому стрибку, який судді оцінили в 98,8 бала. Це допомогло їй обійти мексиканку Адріану Хіменес, яка лідирувала після трьох спроб і стала за підсумками турніру другою з результатом 297,9 бала. Третє місце зайняла британка Джессіка Макаулай (295,4).

Українка Антоніна Вишиванова посіла п'яте місце – 257,65 бала.

Хайдайвінг. Чемпіонат світу

У медальному заліку чемпіонату світу лідирує команда Китаю, в активі якої 26 нагород – 14 золотих, 10 срібних і дві бронзові. Збірна Росії (9-6-1) йде на другій сходинці. Третє місце займають австралійські спортсмени (4-1-3). У збірної України шість медалей (1-0-5).

Раніше ми розповідали, як українські синхроністки в Кореї виграли шість медалей і нагодували суперниць "Оленкою".