Стрибок на "золото": Артем Коноваленко став чемпіоном Європи

21 липня 2019, 22:06
Українець став першим на континентальній першості в потрійному стрибку

/ Фото: Instagram

Український легкоатлет Артем Коноваленко завоював "золото" в потрійному стрибку на чемпіонаті Європи U-20, який зараз проходить в Швеції. Українець в четвертій спробі показав результат в 16,50 метра. Це новий особистий рекорд Коноваленка, а також найкращий результат сезону в Європі серед спортсменів до 20 років.

Друге місце дісталося представникові Білорусі Марку Мажейку (16,22). "Бронзу" першості завоював Андреас Пантаціс із Греції (16,08).

Раніше золоті медалі на чемпіонаті Європи U-20 здобули Михайло Кохан (метання молота), Валерія Іваненко (метання молота) і Ярослава Магучіх (стрибки у висоту). Цього місяця 17-річна Магучіх стала наймолодшою ​​в історії стрибункою у висоту, кому підкорилися два метри.

Крім того, в травні Ярослава стала наймолодшою ​​переможницею в історії Діамантової ліги. У катарській Досі Магучіх взяла висоту 196 см.

Ярослава Магучіх, стрибок на Діамантовій лізі

Нагадаємо, днями український багатоборець Олексій Касьянов розповів, що все ще не отримав медаль ЧС-2009. Справа в тому, що росіянин Олександр Погорєлов, який спочатку став тоді третім у Берліні, дискваліфікований за вживання допінгу. Касьянов, що показав на тій світовій першості четвертий результат, постфактум пробився на п'єдестал, але все ще залишається без нагороди