Стрибок на 8,69 метра приніс ямайцю "золото" чемпіонату світу: як це було

28 вересня 2019, 23:25
Таджай Гейл завоював "золото" чемпіонату світу в Катарі в стрибках в довжину

/ Фото: Reuters

Золоту медаль в стрибках у довжину на чемпіонаті світу з легкої атлетики, який проходить у Досі, завоював ямаєць Таджай Гейл. Він переміг з результатом 8,69 метра, який є кращим в світі в поточному сезоні. Друге місце зайняв американець Джефф Хендерсон (8,39), третім став кубинець Хуан Мігель Ечеваррія (8,34). Українські спортсмени не брали участь в даній дисципліні на ЧС-2019 в Досі.

Цікаво, що Таджай Гейл – перший в історії переможець чемпіонату світу в стрибках в довжину з Ямайки. Частіше за інших в цій дисципліні "золото" брали американці і представники Куби.

Легка атлетика. Чемпіонат світу. Доха, Катар Чоловіки. Стрибки в довжину:

1. Таджай Гейл (Ямайка) – 8,69
  2. Джефф Хендерсон (США) – 8,39
  3. Хуан Мігель Ечеваррія (Куба) – 8,34

Нагадаємо, що Україна сьогодні за медалі побореться пізно ввечері, коли на старт вийдуть наші ходоки на 50 кілометрів. Всі змагання поза стадіоном заплановані на пізній час через жахливу спеку в Досі. Навіть вночі тут більше 30 градусів, вчора під час марафону дівчата падали без свідомості.