Провали і героїзм "Челсі": вперше пропустили тричі до перерви, але відігралися за 11 хвилин

6 листопада 2019, 10:32
Лондонці відзначилися кількома унікальними досягненнями

/ Фото: Reuters

У вчорашній битві Ліги чемпіонів "Челсі" – "Аякс" в Лондоні, завершилася нічиєю 4:4, було зафіксовано кілька цікавих фактів. Найцікавіші події суперматчу можна дізнатися з онлайну "Челсі" – "Аякс", який вів наш сайт.

Перший тайм англійці програли 1:3, причому двічі забивши у власні ворота. Як виявилося, "Челсі" вперше за свої виступи в Лізі чемпіонів пропустив три м'ячі в першому таймі.

При цьому хлопці Френка Лемпарда стали всього третьою англійською командою, яка відіграла в єврокубках три голи. Зробили вони це в інтервалі з 63-ї по 74-ту хвилину. Раніше подібне вдавалося "Ліверпулю" в 2005 році, коли у фіналі Ліги чемпіонів "червоні" відігралися у "Мілана" з рахунку 0:3, а потім і перемогли в серії 11-метрових.

Також у цьому матчі у "Челсі" з'явився наймолодший голеадор клубу в історії Ліги чемпіонів. Ріс Джеймс забив м'яч у віці 19 років 332 днів, зрівнявши рахунок.

Голи матчу "Челсі" – "Аякс" можна подивитися в огляді.

Нагадаємо, сьогодні свій четвертий матч групового раунду проведе і чемпіон України. "Шахтар" зіграє в Загребі з хорватським "Динамо". Онлайн "Шахтар" – "Динамо" вже ведеться на нашому сайті.