Прощавай, Вімблдон: Шарапова знялася з турніру через проблеми з рукою

2 липня 2019, 21:00
Росіянка була за крок від перемоги над француженкою, але в один момент все пішло наперекосяк

Марія Шарапова / Фото: AFP

32-річна Марія Шарапова не змогла дограти матч першого кола Вімблдону з Полін Пармантье. За рахунку 6:3, 6:7 (4:7), 0:5 на користь француженки російська тенісистка, яка вигравала лондонський "шолом" 2004 року, відмовилася від продовження боротьби за станом здоров'я і знялася зі змагань.

Шарапова виграла перший сет 6:4 і в другому вела 5:2, але упустила подачу на перемогу. Зазначимо, що росіянка проводила третій матч після травми плеча, через яку не грала з кінця січня. Перед третім сетом Шарапова викликала на корт лікаря. Під час консультації вона вказувала на ліве зап'ястя. Після надання медичної допомоги справи росіянки не поліпшали – третю партію вона програла начисто. Зазначимо, що в ході матчу, який тривав 2 години 16 хвилин, Шарапова жодного разу не змогла подати навиліт.

Як повідомлялося раніше, "Я тобі заплачу, гроші є": під час матчу Вімблдону тенісист посилав суддю за їжею. Переможець двох турнірів цього сезону француз Бенуа Пер у ходу матчу Вімблдону проти аргентинця Хуана Ігнасіо Лондеро намагався замовити доставку їжі через арбітра на вишці Карлоса Бернардеса.

Також ми писали, що більше жодних місіс і міс: на Вімблдоні ламають традиції. 133-й Вімблдон, який стартував 1 липня, став першим, де тенісисток при оголошенні рахунку під час матчів не називають "місіс" або "міс" залежно від їх сімейного стану. Раніше аналогічним чином вчинили на Ролан Гаррос. До 2019 року на Відкритому чемпіонаті Франції до жінок зверталися "мадемуазель" і "мадам". Організатори Вімблдону переконані, що такий крок відповідає сучасному часу.