Прорвало: "Манчестер Юнайтед" розгромив "Ньюкасл" на Олд Траффорд

26 грудня 2019, 21:49
Команда Сульшера обіграла суперника з рахунком 4:1

/ Фото: Reuters

У матчі 19-го туру англійської Прем'єр-ліги "Манчестер Юнайтед" приймав "Ньюкасл". Зустріч відбулася в Манчестері на стадіоні "Олд Траффорд" і завершилася з рахунком 4:1 на користь господарів.

Автором першого гола став півзахисник "Ньюкасла" Меттью Лонгстафф, який відправив м'яч у ворота суперника на 17-й хвилині з пасу нападника Жоелінтона.

Проте, вже до перерви підопічні Уле-Гуннар Сульшера вели з комфортним рахунком 3:1 – голами відзначилися Антоні Марсьяль, Мейсон Грінвуд і Маркус Рашфорд. Після перерви Марсьяль оформив дубль, поставивши крапку в матчі – 4:1.

"Манчестер Юнайтед" посідає сьоме місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії. В активі манчестерської команди 28 очок.

Раніше ми розповідали, що "Вест Гем" без Ярмоленка програв "Кристал Пелас" і опустився до "лузера. Команда Мануеля Пеллегріні поступилася в гостях з рахунком 2:1.

Також додамо, що "Тоттенгем" пропустив першим, але потім зробив камбек і піднявся на п'яте місце в таблиці. Команда Моурінью мінімально обіграла "Брайтон".