Прокляття знято: Україна вперше вийшла в чвертьфінал молодіжного чемпіонату світу

3 червня 2019, 20:20
Українська молодіжка розгромила дебютанта плей-офф і вийшла на Колумбію

Українці вперше в історії вийшли в чвертьфінал молодіжного ЧС / Фото: Getty Images

Молодіжна збірна України обіграла Панаму в 1/8 фіналу чемпіонату світу U-20 в Польщі. Українці почали матч досить активно і в середині першого тайму відкрили рахунок у матчі, а перед самою перервою ще двічі вразили ворота суперників. Героями першого тайму стали нападник Данило Сікан, який оформив дубль, і центральний захисник Денис Попов, який записав на свій рахунок третій м'яч на турнірі.

Молодіжний ЧС-2019 з футболу: результати, таблиці, розклад плей-офф

Відразу після перерви Панама один гол відіграла, але розвинути успіх їм не дозволили українці, а незадовго до фінального свистка Булеца встановив остаточний рахунок – 4: 1.

Таким чином, українці зламали неприємну традицію і з четвертої спроби вийшли в чвертьфінал молодіжного чемпіонату світу U-20. Тричі до цього українська молодіжка намагалася подолати стадію 1/8 фіналу, але невдало: двічі на шляху нашої команди ставала Нігерія, ще один раз – Сенегал.

У чвертьфіналі мундіалю Україна зіграє з Колумбією, яка в 1/8 фіналу обіграла Нову Зеландію з рахунком 2: 1. На груповому етапі колумбійці стали другими у квартеті з Сенегалом, Польщею і Таїті, здобувши дві перемоги при одній поразці, різниця голів 8: 2.

Україна U-20 – Панама U-20 – 4: 1

Голи: Сікан (23, 45), Попов (41), Булеца (83) – Уокер (50)

Україна U-20: Лунін, Попов, Бондар, Конопля, Безкоровайний, Чех, Корнієнко, Дришлюк, Цітаішвілі (Кащук, 63), Булеца (Устименко, 85), Сікан (Супряга, 67).