Президент "Наполі" після пропущеного гола на 94-й хвилині: "Футбольні матчі занадто довгі"

25 жовтня 2018, 11:38
Ауреліо Де Лаурентіс пропонує скоротити футбольний матч до двох таймів по 30 хвилин

Ауреліо Де Лаурентіс. фото AFP

Президент "Наполі" Ауреліо Де Лаурентіс закликав УЄФА і ФІФА внести радикальні зміни в правила гри. Він також зазначив, що в іншому випадку, існує ризик знищити футбол. Цікаво, що вчора його команда упустила перемогу над ПСЖ у Лізі чемпіонів на четвертій доданій хвилині. Обзор матчу "ПСЖ" – "Наполі" – 2:2 в Лізі чемпіонів.

"Ми руйнуємо футбол, – приводив Goal слова Де Лаурентіса – "Ми повинні дивитися в майбутнє, бо вся молодь зараз – у відеоіграх. Ви побачите, що через вісім років діти, які тільки народилися, не будуть дбати про футбол. Футбол – важлива галузь. Без гальм від ФІФА та УЄФА, які ведуть в давнину, він мав би ще більшу цінність.

Це наша провина, ми старі ідіоти. Бувають нудні ігри. Футбольні матчі занадто довгі – засинаєш. Потрібно грати два 30-хвилинних тайми з двох-трихвилинною перервою в середині кожного. Якщо не виходить, то для чого потрібен тренер? Ми повинні все змінити".

Раніше ми писали, що ФІФА обговорює створення конкурента Ліги чемпіонів, УЄФА – проти. Турнір серед команд з європейських першостей планується проводити кожного сезону.

Також повідомлялося, що ФІФА збирається замінити нічиї серією пенальті. Нове правило може бути використано на чемпіонатах світу. Це пов'язано з можливим розширенням кількості учасників фінальної стадії турніру з 32 до 48 збірних.