В Африці президент країни зіграв за футбольну збірну

12 вересня 2018, 10:38
Лідер Ліберії Джордж Веа взяв участь в товариському матчі проти Нігерії

Президент Ліберії Джордж Веа. Фото: AFP

Президент Ліберії Джордж Веа зіграв за національну збірну країни з футболу в товариському матчі з командою Нігерії. Зустріч відбулася в Монровії і завершилася з рахунком 2:1 на користь гостей. Як зазначає naija.ng, в складі нігерійців відзначилися Генрі Оньєкуру (11-та хвилина) і Сімеон Нванкво (33), у господарів пенальті реалізував Деніел Акпеї (89), 51-річний Веа провів на полі 78 хвилин.

З 1985 по 2003 рік Веа професійно грав у футбол на позиції нападаючого. Він виступав за "Монако", французькі "ПСЖ" і "Марсель", англійські "Челсі" і "Манчестер Сіті", італійський "Мілан". Веа став єдиним володарем "Золотого м'яча", чия збірна ніколи не грала на чемпіонаті світу. Як гравець він ставав чемпіоном Франції і Італії (двічі), завойовував Кубки Франції (тричі) і Англії. Крім того, він був визнаний найкращим гравцем 1995 року за версією ФІФА і тричі – кращим футболістом Африки. У грудні минулого року Джордж Веа був обраний президентом Ліберії.

Раніше ми писали, що син президента Ліберії дебютував за збірну США. Джордж Веа ніколи не грав в США, але його син народився в Нью-Йорку.