Прес-аташе Шеви розповів, чим гравці півночі займалися після 5:0 з Сербією

8 червня 2019, 19:45
Микола Васильков розкрив подробиці того, що відбувалося за лаштунками феєричного матчу "синьо-жовтих"

Микола Васильков, прес-аташе Андрія Шевченка, розповів нам про свої враження від матчу з Сербією, який багато хто називає найкращим в історії збірної України. Нагадаємо, українці закріпилися на першому місці у своїй відбірковій групі Євро-2020, розгромивши у Львові балканців з рахунком 5:0. При цьому Васильков повідав "Сьогодні" про деякі деталі того, що відбувалося в таборі нашої команди до матчу, в перерві і після гри.

"Напруга перед грою в команді була божевільна, – розповів Микола Васильков. – Тому що готувалися навіть не до бійки, а до бійні. Очікували, що буде силовий футбол на кшталт гри зі Словаччиною. Команда готувалася до того, що у суперника буде велика активність в перші півгодини або навіть 45 хвилин. Ну, всі дивилися матч Португалія – ​​Сербія. Пам'ятаєте, як серби тоді нав'язали свою гру, забили першими. І тут готувалися до того, що, можливо, якийсь час доведеться витримувати їх тиск. Але в підсумку весь цей період стиснувся до 10 перших хвилин, коли б а якась невизначеність. Після цього наші перевели гру вниз і перейшли на швидкий – короткий і середній – розіграш м'яча. І виявилося, що серби проти цього безпорадні. Це порадувало всіх. Але в роздягальні в перерві гри не було ще жодної ейфорії. Був розмова про те, що серби зараз змінять тактику, і нам потрібно бути до цього готовим і спрацювати на випередження. Ну, а останні хвилини гри – це, звичайно, повний бенефіс. Стадіон аплодував Шевченку як в театрі, а він кланявся перед трибунами. А коли після голу Яремчука показали, як на трибуні плаче його батько ... Так, це був великий вечір, слів немає. І він виявився дуже довгим, тому що після гри в готель команди з'їхалися родичі багатьох гравців, і вони провели, напевно, півночі в спілкуванні".

Як повідомлялося раніше, збірна України залишилася без свого англійського легіонера перед грою з Люксембургом. Табір синьо-жовтих покинув найдорожчий гравець нашої команди Андрій Ярмоленко, якого оцінюють в 20 мільйонів євро.

Також ми писали, що Коноплянка зізнався, про що прошепотів на вухо арбітру, залишаючи поле в матчі з Сербією."Матеу Лаос часто судив мої ігри в Іспанії, коли я був гравцем "Севільї", так виходило. Мені подобалося, як він працює. Завжди судив справедливо. До речі, майже завжди приносив моїй команді удачу. І я сьогодні йому про це нагадав", – повідав Євген Коноплянка.

Нагадаємо, наступний матч відбору Євро-2020 Україна проведе 10 червня проти Люксембургу у Львові. Початок – о 21:45. ТБ - "Україна", "Футбол 1".